پوشاک یاشار
به نـــام یــــزدان مهربان

 

گروه پوشاک یاشار مفتخر است که با داشتن یک دهه تجربه ی موفق در ارائه ی پوشاک کلاسیک مردانه در استان اصفهان (شهر گنبدهای فیروزه ای) این بار در قلب ایران، در شهر بادگیرها با تمدن چندین هزار ساله، مدرن ترین فروشگاه خود را در فضایی بالغ بر چهارصد متر مربع به همراه پارکینگ اختصاصی مشتریان، دارای مزون تخصصی داماد افتتاح نماید.

این کوله بار تجربه اکنون مشتاقانه آماده است تا برای پیشبرد اهداف متعالی خویش که در رأس آن جلب رضایت شیک پوشان این مرز و بوم است، با ارائه ی برترین برندهای روز دنیا و نمایندگی انحصاری پوشاک Avest  , Jakamen , Alizeh , Sheram , Colina , Hermes در استان یزد، برگ زرین دیگری در کارنامه ی خدمت رسانی خویش ثبت نماید.

از دیگر امتیازات گروه پوشاک یاشار بهره گیری از جوانان و فارغ التحصیلان صنایع پوشاک، نساجی و طراحی مدولباس است که با پشتوانه ای علمی آمیخته با نشاط جوانی، سعی در ارائه ی بهترین کیفیت و بالاترین سطح رضایتمندی دارد.

 

و در انتها گروه پوشاک یاشار با افتخار مژده‌ای ویژه برای بانوان خوش لباس و شیک پوش دارد که به زودی شاهد بازگشایی مزون لباس‌های نامزدی و لباس شب زنانه در این مجموعه خواهند بود.